Informujemy, iż wykorzystujemy technologię plików cookies i nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach (tzw. „ciasteczkach”).

.

Szmateks internetowy online

Często czujemy, że naszej stylizacji brakuje czegoś istotnego. Niby chodzi o drobiazg, ale często właśnie ta, zdawałoby się, błahostka, jest w stanie “zrobić” odpowiedni look. Może to być broszka, wisior, apaszka, czapka lub coś jeszcze innego, bo fantazja w modzie nie ma granic.

Większość z nas chce się dobrze ubrać, ale to wszystko kosztuje, a takie dodatki, to czasem w stosunku do ceny stroju, potrafią zaważyć na decyzji “kupić, czy nie kupić”. Dlatego świetną opcją są szmateksy internetowe online. Ceny takie jak w stacjonarnych, ale biegać nie trzeba, szukać. Klik, klik i już zawężamy obszar poszukiwań. Można wejść sobie w dowolnym momencie i nie przejmować się godzinami pracy sklepu, bo ten jest otwarty przez całą dobę. Przeglądanie jest banalnie proste i przyjemne. Bardzo dobra jakość zdjęć pokazuje wszelkie detale, a stan produktu uwzględniony w opisie. Bajka dla stylowych szperaczy, którzy szukają oryginalnych ubrań i dodatków!

Tradycjonaliści mogą kręcić nosem, że lepiej obejrzeć rzecz na miejscu i ocenić, czy nam pasuje, czy nie, bo wiadomo, że przez internet to może być różnie. Z takim argumentem można było zgodzić się jeszcze jakieś 10 lat temu, ale nie obecnie. W naszym sklepie internetowym można ocenić samemu jakość prezentowanych zdjęć przy asortymencie. Staramy się, aby była jak najwyższa, żeby klient przeglądając, mógł dokładnie zorientować się, czy odpowiadają mu kolory, fason. Prezentujemy również zdjęcia ciekawszych detali lub metki producentów. Wiemy, jak ważne jest wierne odwzorowanie, bo skutkuje zadowoleniem klienta. Do każdego produktu umieszczamy po kilka zdjęć, które klient może dodatkowo powiększyć. Oczywiście zwolennicy stacjonarnych zakupów mogą nadal twierdzić, że to nie to samo, ale biorąc pod uwagę plusy i minusy, tych pierwszych jest zdecydowanie więcej.

Tani szmatex on-line

Co zyskujemy szukając oryginalnych dodatków do swoich stylizacji w internetowych szmateksach? Przede wszystkim czas. Nasz sklep ma bardzo przejrzyste kategorie i już bazując na tym, za pomocą jednego kliknięcia, ogranicza się znacznie zakres poszukiwań tego właściwego przedmiotu. Za sprawą wyszukiwarki, wpisując odpowiednią nazwę, można to zrobić jeszcze szybciej. Ogromnym ułatwieniem jest filtrowanie. Tam jest opcja wyboru rozmiaru, koloru, zawężenie poszukiwania do ceny oraz stan produktu.

Swego czasu ludzie niechętnie przyznawali się do zakupów w sklepach z odzieżą używaną. Do porzucenia wstydu znacznie przyczynili się artyści, celebryci i inne znane osoby. Wielu z nich, tych krajowych, a nawet wielkie, zagraniczne gwiazdy, zaczęły w wywiadach napomykać, że duży udział w ich stylizacjach mają szmateksy online, w których mogą znaleźć unikalne rzeczy, często również wielkich marek - za grosze. Jedną z nich, która otwarcie przyznaje się do zakupów odzieży używanej jest Agnieszka Włodarczyk. Wspomina o tym na wielu portalach, nie tylko tzw. plotkarskich. W ubraniach używanych przyjeżdża na koncerty, przychodzi na gale, bankiety i festiwale. Swego czasu, dwie sukienki na festiwal w Międzyzdrojach, kosztowały ją 2,5 zł! Nie wstydzi się swoich zakupów. Twierdzi, że kiedyś kupowała wyłącznie rzeczy od znanych projektantów, ale obecnie, chociaż również pokazuje się w takich stylizacjach, równie dobrze wyraża siebie w ubraniach kupionych za grosze. Znacznie więcej gwiazd zauważa ogromne plusy tanich, używanych ubrań i dodatków. Stać ich na wielkie kreacje, ale nie widzą potrzeby, ponieważ w second handach mogą znaleźć niepowtarzalne rzeczy i oryginalne w swej wymowie. Osoby publiczne muszą mieć obszerną garderobę. Często niezbyt dobrze widziane jest pojawianie się dwa razy w tym samym, więc to jest również świetna okazja na bardzo duże oszczędności. Warto zauważyć, że zakupy w lumpeksie to już wieloletni trend, który się utrzymuje.

Przeciętna Kowalska już od bardzo dawna korzysta z rozwiązań, które stały się obecnie trendy. Po latach topornego, szarego PRL-u, można było w końcu rozsmakować się w niesamowitych, kolorowych fasonach bardzo dobrych jakościowo rzeczy za grosze.

×