Informujemy, iż wykorzystujemy technologię plików cookies i nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach (tzw. „ciasteczkach”).

.

PŁATNOŚCI

1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich.

2. Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

a) przelewem na numer konta:

85102013320000130210828277

b) płatnością w systemie: PayU

c) płatność przy odbiorze (przesyłki pobraniowe)

d) osobiście w siedzibie Sklepu w dni robocze w godz. 9.00-16.00

 3. Dowodem zakupu jest pokwitowanie z PayU lub konta bankowego

4. W przypadku wyboru płatności przelewem na konto Klient ma obowiązek dokonać wpłaty w ciągu 2 dni od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym razie zamówienie zostanie usunięte i nie zostanie zrealizowane.

5. Klient otrzymuje możliwość uiszczenia opłaty za pośrednictwem systemu ekspresowych płatności elektronicznych PayU. W przypadku chęci skorzystania z tej formy płatności należy postępować zgodnie z instrukcjami przekazywanymi za pośrednictwem serwisu .

6. Klient nie jest obciążany dodatkowymi opłatami z tytułu korzystania z serwisu Przelewy24

7. W przypadku problemów z realizacją płatności za pośrednictwem serwisu PayU sklep www.secondmax.pl nie ponosi odpowiedzialności.

8. W przypadku problemów z realizacją płatności za pośrednictwem serwisu PayU klient poinformuje sklep www.secondmax.pl za

pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@secondmax.pl o występujących komplikacjach.

9. Sklep zobowiązuje się do natychmiastowego działania wyjaśniającego i naprawczego w przypadku problemów z płatnością realizowanych za pośrednictwem systemu PayU.

×