Informujemy, iż wykorzystujemy technologię plików cookies i nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach (tzw. „ciasteczkach”).

.

TANIE CIUCHY UŻYWANE ONLINE

Sklep internetowy z ciuchami używanymi? A dlaczego nie?! Skoro tak bardzo przyzwyczailiśmy się do kupowania nowych rzeczy w sieciówkach, że nawet mając sklep stacjonarny tuż pod nosem, wolimy przyjrzeć się temu, co jest w sklepie online. Podsumowania obrotów sprzedaży mówią same za siebie. Aż dziwne, że tanie ciuchy online pojawiają się w formie porządnych sklepów internetowych dopiero teraz. Jakie są plusy, a może są też minusy takiego rozwiązania? Zapewne są i minusy, ale najważniejsze, jaki jest bilans końcowy, bo jeden minus przecież nie przekreśli kilku lub kilkunastu plusów. Poniżej przyjrzymy się wszystkiemu, wypunktowując i jedno, i drugie. Oczywiście pozostaje kwestia osobistych preferencji, bo jeśli ktoś ma bakcyla i czuje przypływ adrenaliny w sklepie zwykłym, to nikt nie przekona go do sklepu z ciuchami online, ale spróbujmy…

MARKOWE CIUCHY OUTLET I SKLEP INTERNETOWY

Polek nie trzeba już przekonywać do zakupów w ciucholandach. Robią to od wielu lat i nie zamierzają przestać. Również panowie coraz częściej zaglądają do sklepów z odzieżą używaną, polując na różne perełki lub szukając po prostu wygodnych ciuchów za niską cenę. Nie chodzi o to, że nie stać nas na nowe ubrania, ale jakość bywa dyskusyjna, a cena wysoka, więc mając wrodzony instynkt do oszczędzania, wolimy wydać odłożone w taki sposób pieniądze na inne rzeczy lub realizację swoich pasji.

Coraz bardziej lubimy mieć duży wybór ubrań w swojej szafie, a dzięki second handom jest to możliwe, bo można ubrać się tam modnie i tanio. Można również poeksperymentować ze stylami. Kosztuje to grosze, a jest ciekawe, czasem zabawne i może doprowadzić do ciekawych wniosków.

Na szczęście już nie wstydzimy się takich zakupów, bo czego się wstydzić? Sklepy są coraz ładniejsze, odzież i inne rzeczy wyeksponowane w estetyczny sposób. Jeśli jednak ktoś mimo wszystko czuje opory, ma obecnie opcję outletu online z ciuchami. Tej alternatywie poświęcimy nieco czasu, rozkładając na czynniki pierwsze.

CIUCHY ZA GROSZE ONLINE

Dzień promocji w ciucholandzie. W popularnych sklepach to istny dzień sądu. Tłum czeka na otwarcie, a potem zaczyna się wyścig i zamiast kulturalnego przeglądania towaru, jest łapanie wszystkiego, wyrywanie sobie nawzajem rzeczy i inne, dantejskie sceny. Co zrobić żeby uniknąć tego? Nie każdego ekscytują aż tak ekstremalne zakupy.

Doskonałą alternatywą są ciuchy używane za grosze online. Do zakupów przez internet przyznają się coraz częściej artyści i celebryci. Z ich perspektywy dochodzi jeszcze jeden, ogromny plus - nie będą wzbudzać niepotrzebnej sensacji. Mogą spokojnie, dyskretnie zrobić zakupy. A co zyskuje przeciętny Kowalski w sklepach online?

Łowcy promocji mogą spać spokojnie.

Koniec z wczesnym wstawaniem żeby zdążyć na otwarcie sklepu. Wiadomo, że w takich dniach jest ogromne zainteresowanie i tłum ludzi. Jeśli chce się coś ciekawego kupić, nie ma zmiłuj, trzeba być rano. Sklep online jest otwarty całą dobę i wystarczy czekać na promocje i przeceny, często ogłaszane wcześniej na stronie.

Szybkie wyszukiwanie.

Koniec z przerzucaniem wieszaków, wygibasy z metrem krawieckim. Już jedno kliknięcie zawęża obszar poszukiwań, a kilka prowadzi prosto do tego, czego chcemy.

Brak specyficznego zapachu.

Niestety, ale to nieodłączny “towarzysz” zakupów stacjonarnych, ponieważ cała odzież używana musi być dezynfekowana i stąd ten zapach.

Sklep z ciuchami online jest pozbawiony tego elementu. Kto spróbował zakupów przez internet, ten później do nich wraca, ponieważ: oszczędzają czas, którego mamy niestety coraz mniej - wszystko w jednym miejscu, łatwo dostępne i w przyjemnej dla oka scenerii;oszczędzają energię - przepychanie się przez tłum innych kupujących, przeglądanie rzeczy, to wszystko jest mocno energochłonne, więc lepiej przeznaczyć siły na coś przyjemnego i skorzystać ze zdalnych zakupów.

UŻYWANE CIUCHY ONLINE

Sceptycy wypunktowują minusy takiego kupna, więc przyjrzyjmy się nim. Zarzucają, że zakupy online: są droższe, nie można dokładnie obejrzeć towaru, brak dreszczyku emocji. Second handy online stają się obecnie popularne i wiele firm zaczyna walkę o klienta w świecie wirtualnym. Być może na początku rzeczywiście ceny były wyższe, ale konkurencja wymusza obniżanie cen, więc można upolować ciuchy i dodatki również w atrakcyjnych promocjach internetowych, często w lepszej cenie niż w sklepie stacjonarnym.

Każdy, kto zdecydował się na sklep online, przedkłada zadowolenie klienta nad wszystko inne. Technologia jest tak rozwinięta, że zdjęcia rzeczy są obecnie bardzo dobrej jakości. Odwzorowanie koloru, przedstawienie detali - teraz to nie problem. W naszym sklepie internetowym każda rzecz ma ocenę jakości, więc tutaj nie przegapisz małej dziurki, która okaże się przykrą niespodzianką po powrocie do domu. Przedstawiamy towar z rzeczywistym opisem i oceną.

Z dreszczykiem emocji nie ma co dyskutować, ale warto nadmienić, że nie każdy z nas to lubi :)

SKLEP Z CIUCHAMI ONLINE

W tym miejscu, każdy sam może zdecydować, co bardziej pasuje - tradycyjne zakupy stacjonarne, czy sklep internetowy z tanimi ciuchami. W innych wpisach na blogu ciągle przedstawiane są atuty ciucholandów online i ilość plusów znacznie przeważa ewentualne minusy. Każdy z nas ma wolny wybór, ale warto zajrzeć i porównać sobie chociażby komfort użytkowania, sprawdzić jakość zdjęć. Zobaczycie, że zostaniecie tam na dłużej :)

×