Informujemy, iż wykorzystujemy technologię plików cookies i nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach (tzw. „ciasteczkach”).

.

Ekskluzywny i luksusowy second hand online

Znane na całym świecie marki znanych projektantów to domena bardzo dobrych ciucholandów. Niby wszędzie mogą trafić się perełki, ale są sklepy, które celują właśnie w takich klientów, których satysfakcjonują doskonałe, znane i cenione marki światowe. Cena nowego ubrania, butów lub dodatków jest często nie do przełknięcia, bo jeśli za sztukę ubrania trzeba zapłacić kilka tysięcy, to każdy, kto chce mieć duży wybór w szafie, musiałby być milionerem. Niestety, a może i stety, niewielu może pochwalić się sześciocyfrowym stanem konta, ale wszystko ma swoje plusy i minusy, bo co to za frajda - zamówić, zapłacić dużo i mieć? Kobiety (ale nie tylko, bo niektórzy mężczyźni również) uwielbiają polowania na ciuchy i dodatki. Wielu z nas nie zadowala asortyment sieciówek, bo chociaż ich ceny są już do przełknięcia (aczkolwiek niekoniecznie dla kogoś, kto lubi mieć dużo ubrań i wymienia je co sezon), to jednak patrząc na nie, można dojść do wniosku, że króluje tam monotonia.

Ekskluzywna odzież używana

I tutaj wkracza ekskluzywny i luksusowy second hand online. W nim można, oszczędzając czas, przejrzeć asortyment, posiłkując się wyszukiwarką, którą sklep ma na stronie, ograniczyć swój wybór do rozmiaru, marki lub osobistych preferencji stylowych. Po co biegać od sklepu do sklepu, przerzucać setki wieszaków, jeśli można zrobić to kilkoma kliknięciami? W małym wywiadzie, którego redakcji Fakt24 udzieliła doskonale znana w naszym kraju piosenkarka Margaret, mówi ona, że ciucholandy online są świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają tak mało czasu jak ona. Otwarcie mówi, że bardzo lubi kupowanie w second handach. Patrząc na jej bardzo ciekawe stylizacje, nie trzeba dodawać nic więcej poza tym, że zakupy w sklepach z odzieżą używaną są kopalnią nietuzinkowych ubrań, które można połączyć, aby stworzyć coś niepowtarzalnego.

Luksusowy i ekskluzywny lumpeks online

Margaret nie jest jedyną gwiazdą, która znacznie zasila swoją garderobianą skarbnicę z odzieżą bazując na second handach. Coraz więcej artystów odwiedza takie sklepy, traktując to jako miejsce ciągłych inspiracji. Nie da się ukryć, że są to miejsca z ubraniami i dodatkami, których nie sposób dostać nigdzie indziej. Tak, jak sklepy sieciowe mają wszędzie taki sam asortyment i, można rzec, są przewidywalne do bólu, o lumpeksach nie można tego powiedzieć. Każdy sklep z sieci ma własny asortyment i w każdym odkrywamy nowe pokłady inspiracji.

Exclusive second hand

W każdej chwili możesz poczuć się jak gwiazda. Jeśli lubisz znanych projektantów i marki cenione na całym świecie, masz okazję żeby mieć w swojej szafie rzeczy, które kosztują krocie. Nie musisz biegać i szukać od sklepu do sklepu. Wystarczy odwiedzić second hand exclusive online, aby zrobić satysfakcjonujące zakupy. Przyjemne, bardzo dobrej jakości zdjęcia w dobry sposób zaprezentują asortyment, a dodatkowe informacje o stanie danej rzeczy, marce i wymiarach, pomogą podjąć decyzję. To nowa jakość w zakupach, która zaoszczędzi jeszcze więcej czasu.

×